SSL015SC2DC006N
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SSL015SC2DC006N
Gamintojas / Gamintojas: Agastat Relays / TE Connectivity
Prekės aprašymas CABLE ASSY RCPT 15POS 30AWG 6"
Duomenų lapai: SSL015SC2DC006N.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 526 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 526 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
  • Pranešimas
SSL015SC2DC006N specifikacijos
Dalies numeris SSL015SC2DC006N Gamintojas Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas CABLE ASSY RCPT 15POS 30AWG 6" "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 526 pcs Duomenų lapas SSL015SC2DC006N.pdf
Vielos matuoklis 30 AWG Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Wire Leads "Shell" dydis, jungties išdėstymas -
"Shell" medžiaga, apdaila - Serija DUALOBE, Nanonics
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1-1589457-2
1-1589457-2-ND
Darbinė temperatūra - Eilučių skaičius 1
Pozicijų skaičius 15 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Būsto medžiaga Liquid Crystal Polymer (LCP) Flanšo funkcija Mating Side, Female Screwlock
funkcijos - Išsamus aprašymas 15 Position D-Sub Plug, Female Sockets Connector