TAJS106M006RNJ
AVX CorporationAVX Corporation
TAJS106M006RNJ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TAJS106M006RNJ
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 10UF 6.3V 20% 1206
Duomenų lapai: TAJS106M006RNJ.pdf
  • Pranešimas
TAJS106M006RNJ specifikacijos
Dalies numeris TAJS106M006RNJ Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 10UF 6.3V 20% 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 299266 pcs Duomenų lapas TAJS106M006RNJ.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija TAJ Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai TAJS106M006R
TAJS106M006R-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
Gamintojo dydžio kodas S Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.047" (1.20mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 4 Ohm
Išsamus aprašymas 10µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1206 (3216 Metric) 4 Ohm Talpa 10µF