TAJS154K050RNJ
AVX CorporationAVX Corporation
TAJS154K050RNJ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TAJS154K050RNJ
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 0.15UF 50V 10% 1206
Duomenų lapai: TAJS154K050RNJ.pdf
  • Pranešimas
TAJS154K050RNJ specifikacijos
Dalies numeris TAJS154K050RNJ Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 0.15UF 50V 10% 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 234890 pcs Duomenų lapas TAJS154K050RNJ.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija TAJ Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks Gamintojo dydžio kodas S
Lifetime @ Temp. - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.047" (1.20mm)
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 16 Ohm Išsamus aprašymas 0.15µF Molded Tantalum Capacitors 50V 1206 (3216 Metric) 16 Ohm
Talpa 0.15µF