TAJS106K006RNJ
AVX CorporationAVX Corporation
TAJS106K006RNJ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TAJS106K006RNJ
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 10UF 6.3V 10% 1206
Duomenų lapai: TAJS106K006RNJ.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
TAJS106K006RNJ specifikacijos
Dalies numeris TAJS106K006RNJ Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 10UF 6.3V 10% 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 359821 pcs Duomenų lapas TAJS106K006RNJ.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija TAJ Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai 478-3965-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
Gamintojo dydžio kodas S Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.047" (1.20mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 4 Ohm
Išsamus aprašymas 10µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1206 (3216 Metric) 4 Ohm Talpa 10µF