F971C105MAAHT3
AVX CorporationAVX Corporation
F971C105MAAHT3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F971C105MAAHT3
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 1UF 20% 16V 1206
Duomenų lapai: 1.F971C105MAAHT3.pdf2.F971C105MAAHT3.pdf
  • Pranešimas
F971C105MAAHT3 specifikacijos
Dalies numeris F971C105MAAHT3 Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 1UF 20% 16V 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 343473 pcs Duomenų lapas 1.F971C105MAAHT3.pdf2.F971C105MAAHT3.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija F97-HT3 Reitingai AEC-Q200
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric)
Kiti vardai 478-12064-2 Darbinė temperatūra -55°C ~ 135°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks Gamintojo dydžio kodas A
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 135°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.071" (1.80mm)
funkcijos High Reliability Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 7.5 Ohm Išsamus aprašymas 1µF Molded Tantalum Capacitors 16V 1206 (3216 Metric) 7.5 Ohm
Talpa 1µF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
F971C106MAAHT3
F971C106MAAHT3
Gamintojai: AVX Corporation
apibūdinimas: CAP TANT 10UF 20% 16V 1206
Sandelyje: 386395 pcs
parsisiųsti: F971C106MAAHT3.pdf
RFQ
F971C105MAA
F971C105MAA
Gamintojai: AVX Corporation
apibūdinimas: CAP TANT 1UF 16V 20% 1206