F971C106MBAHT3
AVX CorporationAVX Corporation
F971C106MBAHT3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F971C106MBAHT3
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 10UF 20% 16V 1411
Duomenų lapai: 1.F971C106MBAHT3.pdf2.F971C106MBAHT3.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
F971C106MBAHT3 specifikacijos
Dalies numeris F971C106MBAHT3 Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 10UF 20% 16V 1411 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 167094 pcs Duomenų lapas 1.F971C106MBAHT3.pdf2.F971C106MBAHT3.pdf
Serija * Pakuotė Cut Tape (CT)
Kiti vardai 478-12066-1 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Išsamus aprašymas Tantalum Capacitors
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
F971C106MBA
F971C106MBA
Gamintojai: AVX Corporation
apibūdinimas: CAP TANT 10UF 20% 16V SMD