F971A685MBAHT3
AVX CorporationAVX Corporation
F971A685MBAHT3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F971A685MBAHT3
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 6.8UF 20% 10V 1411
Duomenų lapai: 1.F971A685MBAHT3.pdf2.F971A685MBAHT3.pdf
  • Pranešimas
F971A685MBAHT3 specifikacijos
Dalies numeris F971A685MBAHT3 Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 6.8UF 20% 10V 1411 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 174283 pcs Duomenų lapas 1.F971A685MBAHT3.pdf2.F971A685MBAHT3.pdf
Serija * Pakuotė Cut Tape (CT)
Kiti vardai 478-12062-1 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Išsamus aprašymas Tantalum Capacitors
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
F971A685MBA
F971A685MBA
Gamintojai: AVX Corporation
apibūdinimas: CAP TANT 6.8UF 20% 10V SMD