CWR29KB225KCEC
AVX CorporationAVX Corporation
CWR29KB225KCEC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CWR29KB225KCEC
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 2.2UF 10% 25V 2010
Duomenų lapai: CWR29KB225KCEC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
CWR29KB225KCEC specifikacijos
Dalies numeris CWR29KB225KCEC Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 2.2UF 10% 25V 2010 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3151 pcs Duomenų lapas CWR29KB225KCEC.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Serija Military, MIL-PRF-55365/11, CWR29 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 2010 (5125 Metric) Kiti vardai 1010-1138
1010-1138-MIL
TAZE225K025LBMC0945
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
Gamintojo dydžio kodas E Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.065" (1.65mm) funkcijos Military
Gedimo greitis C (0.01%) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 1 Ohm
Išsamus aprašymas 2.2µF Molded Tantalum Capacitors 25V 2010 (5125 Metric) 1 Ohm Talpa 2.2µF