CWR29KC225JCEC
AVX CorporationAVX Corporation
CWR29KC225JCEC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CWR29KC225JCEC
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 2.2UF 5% 25V 2010
Duomenų lapai: CWR29KC225JCEC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
CWR29KC225JCEC specifikacijos
Dalies numeris CWR29KC225JCEC Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 2.2UF 5% 25V 2010 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1904 pcs Duomenų lapas CWR29KC225JCEC.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Įveskite Molded
Tolerancija ±5% Dydis / Matmenys 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Serija Military, MIL-PRF-55365/11, CWR29 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 2010 (5125 Metric) Kiti vardai 1010-1144
1010-1144-MIL
TAZE225J025LBMC0845
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
Gamintojo dydžio kodas E Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.065" (1.65mm) funkcijos Military
Gedimo greitis C (0.01%) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 1 Ohm
Išsamus aprašymas 2.2µF Molded Tantalum Capacitors 25V 2010 (5125 Metric) 1 Ohm Talpa 2.2µF