CWR29JC476KBHZ
AVX CorporationAVX Corporation
CWR29JC476KBHZ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CWR29JC476KBHZ
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 47UF 10% 20V 2915
Duomenų lapai: CWR29JC476KBHZ.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
CWR29JC476KBHZ specifikacijos
Dalies numeris CWR29JC476KBHZ Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 47UF 10% 20V 2915 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5350 pcs Duomenų lapas CWR29JC476KBHZ.pdf
Įtampa - Įvertinta 20V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.285" L x 0.150" W (7.24mm x 3.81mm)
Serija Military, MIL-PRF-55365/11, CWR29 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 2915 (7338 Metric) Kiti vardai 1010-1136
1010-1136-MIL
TAZH476K020LBMB0800
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
Gamintojo dydžio kodas H Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.125" (3.17mm) funkcijos Military
Gedimo greitis B (0.1%) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 180 mOhm
Išsamus aprašymas 47µF Molded Tantalum Capacitors 20V 2915 (7338 Metric) 180 mOhm Talpa 47µF