6LS681KCGCC
AVX CorporationAVX Corporation
6LS681KCGCC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 6LS681KCGCC
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 680PF 2KV Y5P RADIAL
Duomenų lapai: 6LS681KCGCC.pdf
  • Pranešimas
6LS681KCGCC specifikacijos
Dalies numeris 6LS681KCGCC Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 680PF 2KV Y5P RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4872 pcs Duomenų lapas 6LS681KCGCC.pdf
Įtampa - Įvertinta 2000V (2kV) Tolerancija ±10%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas Y5P (B)
Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius Straight "Lead Spacing" 0.394" (10.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.197" (5.00mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 680pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc Talpa 680pF