6LS271KNDCM
AVX CorporationAVX Corporation
6LS271KNDCM Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 6LS271KNDCM
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 270PF 2KV Y5P RADIAL
Duomenų lapai: 6LS271KNDCM.pdf
  • Pranešimas
6LS271KNDCM specifikacijos
Dalies numeris 6LS271KNDCM Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 270PF 2KV Y5P RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4622 pcs Duomenų lapas 6LS271KNDCM.pdf
Įtampa - Įvertinta 2000V (2kV) Tolerancija ±10%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas Y5P (B)
Dydis / Matmenys 0.276" Dia (7.00mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Radial, Disc Kiti vardai 478-4292-1
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius Formed Leads
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.157" (4.00mm) funkcijos -
Išsamus aprašymas 270pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc Talpa 270pF