6LS221KNDCM
AVX CorporationAVX Corporation
6LS221KNDCM Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 6LS221KNDCM
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 220PF 2KV Y5P RADIAL
Duomenų lapai: 6LS221KNDCM.pdf
  • Pranešimas
6LS221KNDCM specifikacijos
Dalies numeris 6LS221KNDCM Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 220PF 2KV Y5P RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5609 pcs Duomenų lapas 6LS221KNDCM.pdf
Įtampa - Įvertinta 2000V (2kV) Tolerancija ±10%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas Y5P (B)
Dydis / Matmenys 0.276" Dia (7.00mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Disc Kiti vardai 478-4290-3
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius Formed Leads
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.157" (4.00mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 220pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc
Talpa 220pF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
6LS2
6LS2
Gamintojai: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
apibūdinimas: SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 120V
Sandelyje: 501 pcs
parsisiųsti: 6LS2.pdf
RFQ
6LS2-L
6LS2-L
apibūdinimas: SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 125V