5OK471KDAAA
AVX CorporationAVX Corporation
5OK471KDAAA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 5OK471KDAAA
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 470PF 100V Y5P RADIAL
Duomenų lapai: 5OK471KDAAA.pdf
  • Pranešimas
5OK471KDAAA specifikacijos
Dalies numeris 5OK471KDAAA Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 470PF 100V Y5P RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5204 pcs Duomenų lapas 5OK471KDAAA.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas Y5P (B)
Dydis / Matmenys 0.157" Dia (4.00mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius Straight "Lead Spacing" 0.098" (2.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.118" (3.00mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 470pF ±10% 100V Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc Talpa 470pF