5OK102KOBAM
AVX CorporationAVX Corporation
5OK102KOBAM Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 5OK102KOBAM
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 1000PF 100V Y5P RADIAL
Duomenų lapai: 5OK102KOBAM.pdf
  • Pranešimas
5OK102KOBAM specifikacijos
Dalies numeris 5OK102KOBAM Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 1000PF 100V Y5P RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4597 pcs Duomenų lapas 5OK102KOBAM.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas Y5P (B)
Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Disc Kiti vardai 478-4243-3
Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius Formed Leads - Kinked
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.157" (4.00mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1000pF ±10% 100V Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc
Talpa 1000pF Programos General Purpose