5OK222KAEAI
AVX CorporationAVX Corporation
5OK222KAEAI Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 5OK222KAEAI
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 2200PF 100V Y5P RADIAL
Duomenų lapai: 5OK222KAEAI.pdf
  • Pranešimas
5OK222KAEAI specifikacijos
Dalies numeris 5OK222KAEAI Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 2200PF 100V Y5P RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4820 pcs Duomenų lapas 5OK222KAEAI.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas Y5P (B)
Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Disc Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius Straight "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.157" (4.00mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 2200pF ±10% 100V Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc Talpa 2200pF