12103C225K4Z2A
AVX CorporationAVX Corporation
12103C225K4Z2A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 12103C225K4Z2A
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 2.2UF 25V X7R 1210
Duomenų lapai: 1.12103C225K4Z2A.pdf2.12103C225K4Z2A.pdf3.12103C225K4Z2A.pdf
  • Pranešimas
12103C225K4Z2A specifikacijos
Dalies numeris 12103C225K4Z2A Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 2.2UF 25V X7R 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5216 pcs Duomenų lapas 1.12103C225K4Z2A.pdf2.12103C225K4Z2A.pdf3.12103C225K4Z2A.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.110" (2.79mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija FLEXITERM®
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Soft Termination Išsamus aprašymas 2.2µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
Talpa 2.2µF Programos Automotive, Boardflex Sensitive