12103C225JAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
12103C225JAT2A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 12103C225JAT2A
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 2.2UF 25V X7R 1210
Duomenų lapai: 1.12103C225JAT2A.pdf2.12103C225JAT2A.pdf3.12103C225JAT2A.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
12103C225JAT2A specifikacijos
Dalies numeris 12103C225JAT2A Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 2.2UF 25V X7R 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 107683 pcs Duomenų lapas 1.12103C225JAT2A.pdf2.12103C225JAT2A.pdf3.12103C225JAT2A.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.110" (2.79mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Kiti vardai 478-11404-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 50 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 2.2µF ±5% 25V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) Talpa 2.2µF