12103C224JAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
12103C224JAT2A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 12103C224JAT2A
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 0.22UF 25V X7R 1210
Duomenų lapai: 1.12103C224JAT2A.pdf2.12103C224JAT2A.pdf
  • Pranešimas
12103C224JAT2A specifikacijos
Dalies numeris 12103C224JAT2A Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 0.22UF 25V X7R 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 451875 pcs Duomenų lapas 1.12103C224JAT2A.pdf2.12103C224JAT2A.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 25V
Tolerancija 0.22µF Storis (maks.) X7R
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija - RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose Reitingai -
Polarizacija 1210 (3225 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 21 Weeks Gamintojo kodas 12103C224JAT2A
Švino stilius 0.037" (0.94mm) Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išplėstas aprašymas 0.22µF ±5% 25V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±5%
apibūdinimas CAP CER 0.22UF 25V X7R 1210