08052C821MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
08052C821MAT2A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 08052C821MAT2A
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 820PF 200V X7R 0805
Duomenų lapai: 1.08052C821MAT2A.pdf2.08052C821MAT2A.pdf
  • Pranešimas
08052C821MAT2A specifikacijos
Dalies numeris 08052C821MAT2A Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 820PF 200V X7R 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 938017 pcs Duomenų lapas 1.08052C821MAT2A.pdf2.08052C821MAT2A.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.037" (0.94mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 820pF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Talpa 820pF Programos General Purpose