08052C682KAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
08052C682KAT2A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 08052C682KAT2A
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 6800PF 200V X7R 0805
Duomenų lapai: 1.08052C682KAT2A.pdf2.08052C682KAT2A.pdf
  • Pranešimas
08052C682KAT2A specifikacijos
Dalies numeris 08052C682KAT2A Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 6800PF 200V X7R 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 547152 pcs Duomenų lapas 1.08052C682KAT2A.pdf2.08052C682KAT2A.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.037" (0.94mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai 08052C682KAT2A/4K
08052C682KAT2A\4K
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 6800pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) Talpa 6800pF