08052R822K9B22D
YageoYageo
08052R822K9B22D Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 08052R822K9B22D
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas CAP CER 8200PF 50V X7R 0805
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
08052R822K9B22D specifikacijos
Dalies numeris 08052R822K9B22D Gamintojas Yageo
apibūdinimas CAP CER 8200PF 50V X7R 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4306 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.024" (0.60mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai Q895202
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 8200pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Talpa 8200pF Programos General Purpose