EP7W3K3J
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
EP7W3K3J Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EP7W3K3J
Gamintojas / Gamintojas: AMP Connectors / TE Connectivity
Prekės aprašymas RES 3.3K OHM 7W 5% AXIAL
Duomenų lapai: 1.EP7W3K3J.pdf2.EP7W3K3J.pdf
  • Pranešimas
EP7W3K3J specifikacijos
Dalies numeris EP7W3K3J Gamintojas AMP Connectors / TE Connectivity
apibūdinimas RES 3.3K OHM 7W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 112729 pcs Duomenų lapas 1.EP7W3K3J.pdf2.EP7W3K3J.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.335" Dia x 1.181" L (8.50mm x 30.00mm)
Serija EP, Neohm Atsparumas 3.3 kOhms
Galia (vatais) 7W Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai 1-1879927-8
A138055TB
EP7W3K3J-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 3.3 kOhms ±5% 7W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Kompozicija Wirewound