EP7W1K5J
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
EP7W1K5J Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EP7W1K5J
Gamintojas / Gamintojas: AMP Connectors / TE Connectivity
Prekės aprašymas RES 1.5K OHM 7W 5% AXIAL
Duomenų lapai: 1.EP7W1K5J.pdf2.EP7W1K5J.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
EP7W1K5J specifikacijos
Dalies numeris EP7W1K5J Gamintojas AMP Connectors / TE Connectivity
apibūdinimas RES 1.5K OHM 7W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 124331 pcs Duomenų lapas 1.EP7W1K5J.pdf2.EP7W1K5J.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.335" Dia x 1.181" L (8.50mm x 30.00mm)
Serija EP, Neohm Atsparumas 1.5 kOhms
Galia (vatais) 7W Pakuotė Tape & Box (TB)