EP7W330RJ
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
EP7W330RJ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EP7W330RJ
Gamintojas / Gamintojas: AMP Connectors / TE Connectivity
Prekės aprašymas RES 330 OHM 7W 5% AXIAL
Duomenų lapai: 1.EP7W330RJ.pdf2.EP7W330RJ.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
EP7W330RJ specifikacijos
Dalies numeris EP7W330RJ Gamintojas AMP Connectors / TE Connectivity
apibūdinimas RES 330 OHM 7W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 107753 pcs Duomenų lapas 1.EP7W330RJ.pdf2.EP7W330RJ.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.335" Dia x 1.181" L (8.50mm x 30.00mm)
Serija EP, Neohm Atsparumas 330 Ohms
Galia (vatais) 7W Pakuotė Tray