EP1W330RJ
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
EP1W330RJ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EP1W330RJ
Gamintojas / Gamintojas: AMP Connectors / TE Connectivity
Prekės aprašymas RES 330 OHM 1W 5% AXIAL
Duomenų lapai: 1.EP1W330RJ.pdf2.EP1W330RJ.pdf
  • Pranešimas
EP1W330RJ specifikacijos
Dalies numeris EP1W330RJ Gamintojas AMP Connectors / TE Connectivity
apibūdinimas RES 330 OHM 1W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1338676 pcs Duomenų lapas 1.EP1W330RJ.pdf2.EP1W330RJ.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.197" Dia x 0.472" L (5.00mm x 12.00mm)
Serija EP, Neohm Atsparumas 330 Ohms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Box (TB)