EP1W150RJ
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
EP1W150RJ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EP1W150RJ
Gamintojas / Gamintojas: AMP Connectors / TE Connectivity
Prekės aprašymas RES 150 OHM 1W 5% AXIAL
Duomenų lapai: 1.EP1W150RJ.pdf2.EP1W150RJ.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
EP1W150RJ specifikacijos
Dalies numeris EP1W150RJ Gamintojas AMP Connectors / TE Connectivity
apibūdinimas RES 150 OHM 1W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 737039 pcs Duomenų lapas 1.EP1W150RJ.pdf2.EP1W150RJ.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.197" Dia x 0.472" L (5.00mm x 12.00mm)
Serija EP, Neohm Atsparumas 150 Ohms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai A131338CT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 150 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Kompozicija Wirewound