EP1W10RJ
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
EP1W10RJ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EP1W10RJ
Gamintojas / Gamintojas: AMP Connectors / TE Connectivity
Prekės aprašymas RES 10 OHM 1W 5% AXIAL
Duomenų lapai: 1.EP1W10RJ.pdf2.EP1W10RJ.pdf
  • Pranešimas
EP1W10RJ specifikacijos
Dalies numeris EP1W10RJ Gamintojas AMP Connectors / TE Connectivity
apibūdinimas RES 10 OHM 1W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1637043 pcs Duomenų lapas 1.EP1W10RJ.pdf2.EP1W10RJ.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±400ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.197" Dia x 0.472" L (5.00mm x 12.00mm)
Serija EP, Neohm Atsparumas 10 Ohms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai 2176078-1
2176078-1-ND
A129442TB
EP1W10RJ-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 10 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Kompozicija Wirewound