RFP4N100
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RFP4N100
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 1KV 4.3A TO-220AB
Duomenų lapai: RFP4N100.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
RFP4N100 specifikacijos
Dalies numeris RFP4N100 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas MOSFET N-CH 1KV 4.3A TO-220AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 6044 pcs Duomenų lapas RFP4N100.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Technologija MOSFET (Metal Oxide)
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AB Serija -
Rds On (Max) @ Id, Vgs 3.5 Ohm @ 2.5A, 10V Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Montavimo tipas Through Hole
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 120nC @ 20V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 1000V
Išsamus aprašymas N-Channel 1000V 4.3A (Tc) Through Hole TO-220AB Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 4.3A (Tc)