RFP50N06
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RFP50N06
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 60V 50A TO-220AB
Duomenų lapai: 1.RFP50N06.pdf2.RFP50N06.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
800 pcs
  • Pranešimas
RFP50N06 specifikacijos
Dalies numeris RFP50N06 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas MOSFET N-CH 60V 50A TO-220AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 85707 pcs Duomenų lapas 1.RFP50N06.pdf2.RFP50N06.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AB
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 22 mOhm @ 50A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 131W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 2020pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 150nC @ 20V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 60V
Išsamus aprašymas N-Channel 60V 50A (Tc) 131W (Tc) Through Hole TO-220AB Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 50A (Tc)