RFP30N06LE
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RFP30N06LE
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 60V 30A TO-220AB
Duomenų lapai: 1.RFP30N06LE.pdf2.RFP30N06LE.pdf
  • Pranešimas
RFP30N06LE specifikacijos
Dalies numeris RFP30N06LE Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas MOSFET N-CH 60V 30A TO-220AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5813 pcs Duomenų lapas 1.RFP30N06LE.pdf2.RFP30N06LE.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 250µA Vgs (maks.) +10V, -8V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AB
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 47 mOhm @ 30A, 5V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 96W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 1350pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 62nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 5V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 60V Išsamus aprašymas N-Channel 60V 30A (Ta) 96W (Tc) Through Hole TO-220AB
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 30A (Ta)