RFP15P05
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RFP15P05
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas MOSFET P-CH 50V 15A TO-220AB
Duomenų lapai: 1.RFP15P05.pdf2.RFP15P05.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
RFP15P05 specifikacijos
Dalies numeris RFP15P05 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas MOSFET P-CH 50V 15A TO-220AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4022 pcs Duomenų lapas 1.RFP15P05.pdf2.RFP15P05.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AB
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 150 mOhm @ 15A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 80W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 1150pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 150nC @ 20V FET tipas P-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 50V Išsamus aprašymas P-Channel 50V 15A (Tc) 80W (Tc) Through Hole TO-220AB
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 15A (Tc)