RFD14N05LSM
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RFD14N05LSM
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 50V 14A TO-252AA
Duomenų lapai: RFD14N05LSM.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
RFD14N05LSM specifikacijos
Dalies numeris RFD14N05LSM Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas MOSFET N-CH 50V 14A TO-252AA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 168310 pcs Duomenų lapas RFD14N05LSM.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 250µA Vgs (maks.) ±10V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-252AA
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 100 mOhm @ 14A, 5V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 48W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 670pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 40nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 5V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 50V
Išsamus aprašymas N-Channel 50V 14A (Tc) 48W (Tc) Surface Mount TO-252AA Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 14A (Tc)