RFD14N05
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
RFD14N05 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RFD14N05
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 50V 14A I-PAK
Duomenų lapai: RFD14N05.pdf
  • Pranešimas
RFD14N05 specifikacijos
Dalies numeris RFD14N05 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas MOSFET N-CH 50V 14A I-PAK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5941 pcs Duomenų lapas RFD14N05.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-251AA
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 100 mOhm @ 14A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 48W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 570pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 40nC @ 20V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 50V Išsamus aprašymas N-Channel 50V 14A (Tc) 48W (Tc) Through Hole TO-251AA
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 14A (Tc)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
RFD16N05
RFD16N05
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: MOSFET N-CH 50V 16A I-PAK
Sandelyje: 5991 pcs
parsisiųsti: RFD16N05.pdf
RFQ
RFD14N05LSM9A
RFD14N05LSM9A
apibūdinimas: MOSFET N-CH 50V 14A TO-252AA