RFD15P05SM
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RFD15P05SM
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas MOSFET P-CH 50V 15A TO-252AA
Duomenų lapai: RFD15P05SM.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
RFD15P05SM specifikacijos
Dalies numeris RFD15P05SM Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas MOSFET P-CH 50V 15A TO-252AA "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4078 pcs Duomenų lapas RFD15P05SM.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-252AA
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 150 mOhm @ 15A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 80W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 1150pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 150nC @ 20V FET tipas P-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 50V Išsamus aprašymas P-Channel 50V 15A (Tc) 80W (Tc) Surface Mount TO-252AA
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 15A (Tc)