MM5Z13VT1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MM5Z13VT1G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MM5Z13VT1G
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE ZENER 13V 500MW SOD523
Duomenų lapai: MM5Z13VT1G.pdf
  • Pranešimas
MM5Z13VT1G specifikacijos
Dalies numeris MM5Z13VT1G Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE ZENER 13V 500MW SOD523 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4890 pcs Duomenų lapas MM5Z13VT1G.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 13V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±6.4% Tiekėjo prietaisų paketas SOD-523
Serija - Maitinimas - maks 500mW
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė SC-79, SOD-523
Kiti vardai MM5Z13VT1GOS Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža (max) (zzt) 30 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode 13V 500mW ±6.4% Surface Mount SOD-523 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100nA @ 8V
Bazinės dalies numeris MM5Z13
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MM5Z13VT1
MM5Z13VT1
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: DIODE ZENER 13V 200MW SOD523