MM5Z15VT5G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MM5Z15VT5G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MM5Z15VT5G
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE ZENER 15V 500MW SOD523
Duomenų lapai: MM5Z15VT5G.pdf
  • Pranešimas
MM5Z15VT5G specifikacijos
Dalies numeris MM5Z15VT5G Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE ZENER 15V 500MW SOD523 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5848 pcs Duomenų lapas MM5Z15VT5G.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 15V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±5% Tiekėjo prietaisų paketas SOD-523
Serija - Maitinimas - maks 500mW
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė SC-79, SOD-523
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C Montavimo tipas Surface Mount
Varža (max) (zzt) 30 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 15V 500mW ±5% Surface Mount SOD-523
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 50nA @ 10.5V Bazinės dalies numeris MM5Z15