MM5Z12VST1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MM5Z12VST1G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MM5Z12VST1G
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE ZENER 12V 500MW SOD523
Duomenų lapai: MM5Z12VST1G.pdf
  • Pranešimas
MM5Z12VST1G specifikacijos
Dalies numeris MM5Z12VST1G Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE ZENER 12V 500MW SOD523 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4707 pcs Duomenų lapas MM5Z12VST1G.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 12V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±2% Tiekėjo prietaisų paketas SOD-523
Serija - Maitinimas - maks 500mW
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė SC-79, SOD-523
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C Montavimo tipas Surface Mount
Varža (max) (zzt) 25 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 12V 500mW ±2% Surface Mount SOD-523
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100nA @ 8V Bazinės dalies numeris MM5Z12