MM5Z11VT1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MM5Z11VT1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MM5Z11VT1
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE ZENER 11V 200MW SOD523
Duomenų lapai: MM5Z11VT1.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MM5Z11VT1 specifikacijos
Dalies numeris MM5Z11VT1 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE ZENER 11V 200MW SOD523 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4003 pcs Duomenų lapas MM5Z11VT1.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 11V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±5% Tiekėjo prietaisų paketas SOD-523
Serija - Maitinimas - maks 200mW
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė SC-79, SOD-523
Kiti vardai MM5Z11VT1OS Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Varža (max) (zzt) 20 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode 11V 200mW ±5% Surface Mount SOD-523 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100nA @ 8V
Bazinės dalies numeris MM5Z11
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MM5Z11VT1G
MM5Z11VT1G
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: DIODE ZENER 11V 500MW SOD523
Sandelyje: 4655 pcs
parsisiųsti: MM5Z11VT1G.pdf
RFQ
MM5Z11V
MM5Z11V
apibūdinimas: DIODE ZENER 11V 200MW SOD523F