MC74ACT240DWR2G
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MC74ACT240DWR2G
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC BUFFER INVERT 5.5V 20SOIC
Duomenų lapai: MC74ACT240DWR2G.pdf
  • Pranešimas
MC74ACT240DWR2G specifikacijos
Dalies numeris MC74ACT240DWR2G Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas IC BUFFER INVERT 5.5V 20SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 183947 pcs Duomenų lapas MC74ACT240DWR2G.pdf
Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 20-SOIC
Serija 74ACT Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Išvesties tipas 3-State
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Elementų skaičius 2
Bitų vienam elementui skaičius 4 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
Logikos tipas Buffer, Inverting "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Dabartinis - išėjimo aukštas, žemas 24mA, 24mA Bazinės dalies numeris 74ACT240
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MC74ACT240DWR2
MC74ACT240DWR2
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: IC BUFFER INVERT 5.5V 20SOIC