MC74ACT240DWG
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MC74ACT240DWG
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC BUFFER INVERT 5.5V 20SOIC
Duomenų lapai: MC74ACT240DWG.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
38 pcs
114 pcs
532 pcs
  • Pranešimas
MC74ACT240DWG specifikacijos
Dalies numeris MC74ACT240DWG Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas IC BUFFER INVERT 5.5V 20SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 207205 pcs Duomenų lapas MC74ACT240DWG.pdf
Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 20-SOIC
Serija 74ACT Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Išvesties tipas 3-State
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Elementų skaičius 2
Bitų vienam elementui skaičius 4 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
Logikos tipas Buffer, Inverting "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Dabartinis - išėjimo aukštas, žemas 24mA, 24mA Bazinės dalies numeris 74ACT240