MC74ACT240DTR2
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MC74ACT240DTR2
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC BUFFER INVERT 5.5V 20TSSOP
Duomenų lapai: MC74ACT240DTR2.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MC74ACT240DTR2 specifikacijos
Dalies numeris MC74ACT240DTR2 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas IC BUFFER INVERT 5.5V 20TSSOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5858 pcs Duomenų lapas MC74ACT240DTR2.pdf
Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 20-TSSOP
Serija 74ACT Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Išvesties tipas 3-State
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Elementų skaičius 2
Bitų vienam elementui skaičius 4 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Logikos tipas Buffer, Inverting
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Įvesties tipas -
Išsamus aprašymas Buffer, Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-TSSOP Dabartinis - išėjimo aukštas, žemas 24mA, 24mA