MBR3100G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MBR3100G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBR3100G
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 100V 3A DO201AD
Duomenų lapai: MBR3100G.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MBR3100G specifikacijos
Dalies numeris MBR3100G Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 100V 3A DO201AD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 198628 pcs Duomenų lapas MBR3100G.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 790mV @ 3A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 100V
Tiekėjo prietaisų paketas DO-201AD Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė DO-201AA, DO-27, Axial Kiti vardai MBR3100G-ND
MBR3100GOS
Veikimo temperatūra - jungtis -65°C ~ 175°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Išsamus aprašymas Diode Schottky 100V 3A Through Hole DO-201AD Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 600µA @ 100V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 3A Talpa @ Vr, F -