KA78RH33RTM
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
KA78RH33RTM Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KA78RH33RTM
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 3.3V 800MA TO252-3
Duomenų lapai: KA78RH33RTM.pdf
  • Pranešimas
KA78RH33RTM specifikacijos
Dalies numeris KA78RH33RTM Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas IC REG LINEAR 3.3V 800MA TO252-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 213654 pcs Duomenų lapas KA78RH33RTM.pdf
Įtampa (maks.) 1.4V @ 800mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3.3V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 15V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-252-3 Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 55dB (120Hz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai KA78RH33RTM-ND
KA78RH33RTMTR
Darbinė temperatūra -25°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 800mA TO-252-3
Dabartinis - silpnas (Iq) 10mA Dabartinis - rezultatas 800mA