KA78R33CTU
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
KA78R33CTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KA78R33CTU
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 3.3V 1A TO220F-4L
Duomenų lapai: KA78R33CTU.pdf
  • Pranešimas
KA78R33CTU specifikacijos
Dalies numeris KA78R33CTU Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas IC REG LINEAR 3.3V 1A TO220F-4L "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5151 pcs Duomenų lapas KA78R33CTU.pdf
Įtampa (maks.) 0.5V @ 1A Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3.3V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 35V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220F-4L Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature, Over Voltage, Short Circuit Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-4 Full Pack PSRR -
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai KA78R33CTU-ND
KA78R33CTUFS
Darbinė temperatūra -20°C ~ 80°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1A TO-220F-4L Dabartinis - silpnas (Iq) 10mA
Dabartinis - rezultatas 1A Valdymo funkcijos Enable