KA78RM33RTM
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
KA78RM33RTM Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KA78RM33RTM
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 3.3V 500MA DPAK
Duomenų lapai: KA78RM33RTM.pdf
  • Pranešimas
KA78RM33RTM specifikacijos
Dalies numeris KA78RM33RTM Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas IC REG LINEAR 3.3V 500MA DPAK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 248352 pcs Duomenų lapas KA78RM33RTM.pdf
Įtampa (maks.) 0.6V @ 500mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3.3V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 20V
Tiekėjo prietaisų paketas D-Pak Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 55dB (120Hz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai KA78RM33RTM-ND
KA78RM33RTMTR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 500mA D-Pak
Dabartinis - tiekimas (maks.) 10mA Dabartinis - silpnas (Iq) 5mA
Dabartinis - rezultatas 500mA Valdymo funkcijos -