FDPF10N50UT
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDPF10N50UT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FDPF10N50UT
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 500V 8A TO-220F-3
Duomenų lapai: FDPF10N50UT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
FDPF10N50UT specifikacijos
Dalies numeris FDPF10N50UT Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas MOSFET N-CH 500V 8A TO-220F-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 85030 pcs Duomenų lapas FDPF10N50UT.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-220F
Serija UniFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 1.05 Ohm @ 4A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 42W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Full Pack Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 1130pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 24nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 500V Išsamus aprašymas N-Channel 500V 8A (Tc) 42W (Tc) Through Hole TO-220F
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 8A (Tc)