FDPF10N50FT
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDPF10N50FT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FDPF10N50FT
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 500V 9A TO-220F
Duomenų lapai: FDPF10N50FT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
FDPF10N50FT specifikacijos
Dalies numeris FDPF10N50FT Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas MOSFET N-CH 500V 9A TO-220F "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 70851 pcs Duomenų lapas FDPF10N50FT.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-220F-3
Serija UniFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 850 mOhm @ 4.5A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 42W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Full Pack Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 1170pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 24nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 500V
Išsamus aprašymas N-Channel 500V 9A (Tc) 42W (Tc) Through Hole TO-220F-3 Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 9A (Tc)