FDPF045N10A
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDPF045N10A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FDPF045N10A
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 100V 67A TO-220-3
Duomenų lapai: FDPF045N10A.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
FDPF045N10A specifikacijos
Dalies numeris FDPF045N10A Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas MOSFET N-CH 100V 67A TO-220-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 52940 pcs Duomenų lapas FDPF045N10A.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-220F-3
Serija PowerTrench® Rds On (Max) @ Id, Vgs 4.5 mOhm @ 67A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 43W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Full Pack Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 5270pF @ 50V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 74nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 100V
Išsamus aprašymas N-Channel 100V 67A (Tc) 43W (Tc) Through Hole TO-220F-3 Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 67A (Tc)