FDH27N50
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDH27N50 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FDH27N50
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 500V 27A TO-247
Duomenų lapai: FDH27N50.pdf
  • Pranešimas
FDH27N50 specifikacijos
Dalies numeris FDH27N50 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas MOSFET N-CH 500V 27A TO-247 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4880 pcs Duomenų lapas FDH27N50.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-247
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 190 mOhm @ 13.5A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 450W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-247-3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 3550pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 67nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 500V Išsamus aprašymas N-Channel 500V 27A (Tc) 450W (Tc) Through Hole TO-247
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 27A (Tc)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FDH300A_T50R
FDH300A_T50R
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: DIODE GEN PURP 125V 200MA DO35
Sandelyje: 4408 pcs
parsisiųsti: FDH300A_T50R.pdf
RFQ
FDH300_T50R
FDH300_T50R